Restauracja Pescatore

Restauracja Pescatore zlokalizowana jest na pierwszym piętrze Mera Spa Hotel. Oferuje przygotowywane wyłącznie ze świeżych i naturalnych produktów dania à la carte, które zaspokoją podniebienia najbardziej wymagających gości. Tematem przewodnim menu restauracji Pescatore są danie rybne. Kameralna atmosfera, przyjazne wnętrze oraz wyborne dania tworzą idealny nastrój zarówno do spotkania biznesowego, jak również do wieczornej kolacji.

Petit Paris

Jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc kulinarnych na mapie Sopotu. Restauracja zlokalizowana jest w stylowej kamienicy położonej 150 m od sopockiego mola, zwraca uwagę eleganckim wnętrzem w stylu Glamour połączonym z doskonałym menu i nadmorskim klimatem. Menu przygotowane pod okiem szefa kuchni Kazimierza Rutkowskiego i Philippe’a Abrahama jest propozycją dań wykwintnej kuchni francuskiej, śródziemnomorskiej i polskiej w eleganckiej aranżacji smakowej.

Galeria 63

Galeria 63 to lokal mieszczący się w samym sercu Sopotu w „Centrum Haffnera”. Wizją właściciela restauracji było stworzenie miejsca
łączącego różne formy artystycznego wyrazu poprzez wyrafinowany wystrój, malarstwo, fotografię, muzykę a przede wszystkim sztukę kulinarną. Wszystko to sprawiło, że Galeria 63 wyróżniła się na tle sopockiej gastronomii i stała wyjątkowym miejscem z niepowtarzalną atmosferą.

Ulubionymi daniami klientów lokalu są sandacz podany na buraczkowej kaszy gryczanej serwowany z sosem borowikowo – śmietanowym oraz Gamberoni al Brandy - duże krewetki z grilla podane z dipem czosnkowym i grzankami.