SPOTKANIE BIZNESOWE NA JACHCIE

Proponujemy zorganizowanie kameralnego spotkania biznesowego na pokładzie jachtu. Głównym atutem takich spotkań jest możliwość prowadzenia nieskrępowanych rozmów z dala od zgiełku miasta. Jacht może podpłynąć pod sam hotel Hilton Gdańsk skąd zabierze uczestników na kilkugodzinny rejs po Bałtyku. Podczas rejsu będzie czas zarówno na biznesowe rozmowy  jak i na chwilę wytchnienia i relaksu.
Na pokładzie jachtu istnieje możliwość zorganizowania lunchu.

 

WIZYTA W FILHARMONII

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku to największa instytucja życia muzycznego w północnej Polsce, którą odwiedzają melomani nie tylko z regionu, ale także z kraju i z całego świata. To miejsce ludzi pragnących obcować ze sztuką na najwyższym poziomie. Filharmonia organizuje koncerty symfoniczne, recitale i wieczory kameralne, których wykonawcami są najwybitniejsi muzycy polscy, a także artyści z całego świata. Zapraszamy na wieczór pełen pasji i muzyki, który uświetni Państwa spotkanie biznesowe. 

 

WARSZTATY ZDROWEGO ŻYWIENIA

We współpracy z dietetyk Karoliną Jaworską proponujemy Państwu warsztaty zdrowego żywienia. Sama aktywność fizyczna nie wystarcza do utrzymania pożądanej sylwetki, czy poprawy sprawności fizycznej. Zbilansowana dieta wpływa pozytywnie na wszystkie aspekty życia i pozwala zwiększyć efekty treningów sportowych.
Celem warsztatów będzie pokazanie, jak w prosty sposób można skomponować zbilansowaną dietę z ogólnodostępnych składników. W oparciu o Państwa założenia możemy także przygotować warsztaty dla osób trenujących określone dyscypliny sportu.