TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Proponujemy Państwu organizację turnieju pod hasłem Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.
Doskonała sportowa infrastruktura obiektu, z której korzystała m.in. reprezentacja Hiszpanii podczas trwania EURO 2012 sprawi, że poczują się Państwo jak prawdziwi zawodowi piłkarze.
Każda z drużyn otrzyma koszulki w barwach wybranej reprezentacji. Rywalizacja o puchary, medale i trofea indywidualne z pewnością wyzwoli w uczestnikach ducha sportowej rywalizacji.
Bogata fotorelacja z zawodów będzie miłym wspomnieniem pobytu dla wszystkich uczestników.

MINI TRIATHLON

Proponujemy organizację zawodów triathlonowych dla wszystkich, niezależnie od poziomu kondycji fizycznej. Zawody rozpoczniemy na pływalni, gdzie na krótkim dystansie zostaną przeprowadzone zawody pływackie. Kolejnym etapem mini triathlonu będzie jazda na rowerze w okolicy hotelu. Następnie przeniesiemy się na tereny boisk, gdzie zawodnicy zmierzą się z ostatnim punktem zmagań - biegiem po bieżni stadionu. Wszystko odbywać się będzie w atmosferze zabawy, a komentator na bieżąco będzie informował o przebiegu rywalizacji. Kibice będą mogli śledzić zmagania z trybun lub strefy relaksu z muzyką.

Podczas wieczornej kolacji odbędzie się uroczyste wręczenie medali oraz pokaz zdjęć z dnia zawodów.

TRENING BIEGOWY/NORDIC WALKING

Tereny wokół hotelu pozwalają na realizowanie treningów o różnej intensywności. Świeże powietrze, możliwość biegania po tartanowej nawierzchni oraz spokój to czynniki sprzyjające budowaniu kondycji oraz poprawie samopoczucia. Nasze programy sprawdzają się zarówno, jako forma aktywnej przerwy w czasie spotkania biznesowego, jak i jako element przygotowań do konkretnych zawodów. Wszystko odbywa się oczywiście pod okiem profesjonalnych trenerów.