SNOW SAFARI

Proponujemy Państwu 3 godzinną wyprawę na skuterach śnieżnych. Po zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa oraz krótkim szkoleniu rozpocznie się wyprawa. Wycieczka rozpocznie się z bazy na Gubałówce, skąd atrakcyjną trasą, z pięknymi widokami na Tatry, przemieszczą się Państwo w stronę Dzianisza, Bystrego i Witowa. Podczas wyprawy nastąpi też przerwa na ciepły posiłek przy ognisku lub w karczmie.

 

WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW

Proponujemy Państwu niecodzienną atrakcję—przejażdżkę psimi zaprzęgami. Gwarantujemy ogrom wrażeń oraz zastrzyk adrenaliny. Na początek wszyscy uczestnicy będą mieli chwilę na oswojenie się z psami oraz poznanie informacji na temat psów zaprzęgowych. Następnym krokiem będzie przygotowanie zaprzęgu do jazdy. Po takim wstępie instruktorzy zademonstrują jazdę po wyznaczonej trasie, a uczestnicy będą próbować swoich sił w samodzielnym prowadzeniu zaprzęgu oraz jeździe na czas.

 

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Razem z firmą Blizzard Demo Team Poland proponujemy Państwu szkolenie narciarskie pod okiem profesjonalnych instruktorów. Szkolenie narciarskie odbywa się w niedużych grupach, na każdym poziomie zaawansowania. Dla grup bardziej zaawansowanych przewidziana jest także nauka jazdy na tyczkach. Ostatniego dnia zostaną przeprowadzone zawody narciarskie. Trasa zostanie tak ustawiona, aby każdy z uczestników mógł ją pokonać niezależnie od poziomu zaawansowania. Na mecie, na najlepszych czekać będą medale oraz szampany, którymi świętować będą zwycięstwo.

 

SKI TOURING

Większość z Państwa miała kiedyś okazję spróbować swoich sił w narciarstwie czy snowboardzie, dlatego tym razem zaproponujemy coś odmiennego. Pod okiem przewodnika górskiego oraz instruktora, wyposażeni w sprzęt wyruszycie Państwo na wycieczkę malowniczymi trasami do ski touringu. Trasa zostanie tak dopasowana, aby każdy uczestnik czuł się pewnie. Taka wycieczka gwarantuje wspaniałe widoki oraz niezapomniane wrażenia. Po wyprawie zapraszamy na lunch w jednej z lokalnych restauracji.

 

RELAKS W BANI

Pięć saun o różnej specyfice, basen z wodą geotermalną o temperaturze do 36°C, basen z wodą chłodzącą do pływania, specjalne natryski, ławki z kadziami do moczenia nóg – wszystko to czekać będzie na Państwa w kompleksie Bania. Po dniu spędzonym na nartach czy skuterach warto zregenerować organizm przygotowując się do kolejnego intensywnego dnia. Po zażyciu kąpieli cieplnych można przejść na taras z ogrodem zewnętrznym, który jest wymarzonym miejscem na relaks i kontemplację urzekającego piękna panoramy Tatr Wysokich.

 

 

GÓRALSKA KUCHNIA

Po dniu spędzonym na świeżym powietrzu warto zakosztować góralskich specjalności. Zaprosimy Państwa na naukę gotowania połączoną z degustacją tutejszych specjałów. Poznacie Państwo trzy filary kuchni
góralskiej – będzie dużo, tłusto i smacznie. Po zapoznaniu się z tajnikami kuchni, zaprosimy na biesiadę z akompaniamentem kapeli góralskiej.