REJS PO BAŁTYKU

Rejs rozpoczniecie Państwo od spotkania w nowym porcie Sopot Marina. Tam zostanie przeprowadzona odprawa ze sternikiem i szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Następnie grupa zostanie podzielona na załogi i wyruszy w rejs po Bałtyku. W trakcie rejsu odbędzie się lekki lunch na jachcie. Rejsy odbywają się nowoczesnymi jednostkami, co zapewnia pełen komfort oraz bezpieczeństwo uczestników. Po zakończeniu rejsu zaprosimy Państwa do rybnej restauracji na żeglarską kolację.

KONCERT W ERGO ARENA

Ergo Arena została wybudowana kilka lat temu na pograniczu Sopotu i Gdańska. Może pomieścić do 15 tys. widzów. Na jej terenie odbywają się liczne wydarzenia sportowe i kulturalne. Do tej pory swoje koncerty miały takie światowe gwiazdy jak Michael Buble, Jose Carreras czy Roxette. Na hali odbywają się także ważne mecze piłki siatkowej i koszykówki.

TRENING BIEGOWY/NORDIC WALKING

Tereny wokół hotelu pozwalają na realizowanie treningów o różnej intensywności. Świeże powietrze, możliwość biegania po plaży lub po ścieżkach nadmorskich oraz cisza i spokój to czynniki sprzyjające budowaniu kondycji oraz poprawie samopoczucia. Nasze programy sprawdzają się zarówno jako forma aktywnej przerwy w czasie spotkania biznesowego, jak i jako element przygotowań do konkretnych zawodów. Programy są realizowane pod okiem profesjonalnych trenerów.

JOGA

Joga to niezwykły sposób na poprawę sprawności, wyciszenie i harmonię, pomaga w osiągnięciu równowagi ciała i duszy. Zajęcia poprowadzi dla Państwa Anna Kubow - Certyfikowany Nauczyciel jogi, która swój dyplom uzyskała w The International Sivananda Yoga Vedanta Centre. Na zajęcia z jogi zaprosimy na dach hotelu, gdzie z widokiem na morze będziecie mogli Państwo w pełni skorzystać z dobrego wpływu zajęć na organizm. Zajęcia z jogi sprawdzają się doskonale jako energetyczne rozpoczęcie dnia.