ZWIEDZANIE BARCELONY

„To miasto ma czarodziejską moc. Zanim się człowiek obejrzy, wejdzie mu pod skórę i skradnie duszę.” Cytat pochodzi z książki Cień Wiatru, Carlos Ruiz Zafón i w pełni oddaje klimat Barcelony. W czasie jednego dnia nie sposób dogłębnie poznać wszystkich jej zabytków. Będziecie mieli Państwo okazję podziwiać tętniącą życiem La Ramblę, plac Katalonii, czy przemierzać wąskie uliczki starego miasta. W przerwie zaprosimy na espresso do kawiarni, gdzie przesiadywał Picasso z ówczesną bohemą. W programie zwiedzania nie zabraknie także katedry św. Eulalii, słynnej bazyliki Sagrada Familia oraz Parku Güell.

REGATY

Barcelona leży nad samym morzem, co stwarza wspaniałe warunki do organizacji regat. Proponujemy Państwu regaty żeglarskie na luksusowych jachtach. Spotkanie ze skiperami odbędzie się w porcie Olimpijskim, z którego podczas Igrzysk Olimpijskich wypływali najlepsi żeglarze świata, aby rywalizować o medale. Nasze regaty będą niemniej emocjonujące. Każdy z uczestników będzie miał wyznaczoną rolę na jachcie i cała załoga będzie rywalizować z innymi jednostkami. Na zwycięzców będzie czekać butelka hiszpańskiej Cavy.

POKAZ FLAMENCO

Flamenco jest typowym tańcem Andaluzyjskim, ale również w Barcelonie można odnaleźć miejsca, gdzie kultywowana jest tradycja tej sztuki. Zaprosimy Państwa na wieczór flamenco w sercu Barcelony. W pierwszej kolejności zostaniecie Państwo poczęstowani specjałami kuchni Hiszpańskiej, zaś w drugiej części wieczoru będzie można podziwiać niesamowity festiwal tańca, muzyki i śpiewu.

MECZ FC BARCELONA

Barcelona nieodłącznie kojarzy się z piłką nożną. Liczne zwycięstwa lokalnej drużyny sprawiły, że rzesze kibiców z całego świata ściągają na mecze do stolicy Katalonii. Na imponującym stadionie Camp Nou grają najlepsi zawodnicy: Leo Messi, Xavi czy Gerard Pique. Proponujemy Państwu uczestnictwo w meczu, które z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapewniamy bilety, transfer na stadion oraz organizujemy spotkanie w pubie po meczu w celu świętowania zwycięstwa lokalnej drużyny.